piątek, 13 stycznia 2012

co to?

Ostatnio była u mnie koleżanka. Dopadła choinki, zobaczyła twór taki, jak prezentowane poniżej i krzyczy: 
-ooo... łoś! To znaczy... renifer ... czy aniołek?


12 komentarzy :

 1. obstawiam zwierzaki - czyli łoś bądź renifer :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wołek. Taki rogaty, z szopki, z haczykiem na rogach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Łoś wg mnie, ale długo musiałam sie przyglądac i zastanawiac, bo może to być w zasadzie wszystko, co Twoja koleżanka wymieniła :-) To mi przypomina, gdy kiedyś ze swoją tchórzofretka podrózowałam pociągiem. I taki mały chłopczyk krzyczy z zachwytem: 'patrz mamuś, patrz, mały piesek!!! nie! to mały kotek!!! nie, nie! to jest mała małpka!!!! Nie, jednak nie!!! to mały skunksik!!!!'' :-DDD

  OdpowiedzUsuń
 4. Wg mnie renifer w końcu bożonarodzeniowy i na choince..

  OdpowiedzUsuń
 5. dla mnie zwierz w całej okazałości podobny do rogatego woła :) albo ... dwie dziurki w nosie i ...

  OdpowiedzUsuń
 6. łoś lub renifer jak nic!!!! a co do biedoty - to takie małe sprostowanie - to określenie mej młodszej siostry ;) padło pod kątem mojej stylistyki wytworów, że takie wszystko naturalne, lniane, niekolorowe..no a u Ciebie ostatnio też naturalnie, bez kolorków - więc po siostrowemu -biednie ;P

  OdpowiedzUsuń
 7. Zajrzałam tu niedawno pierwszy raz. Ta dwukolorowa masa solna po prostu mnie powaliła. Twoje wytworki są tak proste, nieprzeładowane, skromne... urzekające! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pozdrawiam serdecznie :-)
  PS. Moim zdaniem to reniferek ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. :)))) jeden a w tylu postaciach ;), jednak wydaje mi się, że to zwierzak. Twoje Aniołki zupełnie inaczej wyglądają :)
  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że poświęcasz czas, żeby powiedzieć, co myślisz. Czytam wnikliwie wszystkie komentarze i staram się korzystać z konstruktywnej krytyki. Miłego dnia!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...