sobota, 23 sierpnia 2014

Lala

Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie wzorem na misia. Za wszystkie komentarze i maile, mam nadzieję, że nowe misie powstają i niedługo będę Wam mogła pokazać zdjęcia.

Największe podziękowania należą się Asi, która od razu zabrała się do pracy i bardzo szybko jej miś był gotowy. A potem kolejny!  A teraz Asia napisała, że robi już trzeciego i czwartego. To się nazywa rozpęd, podziwiam!
Koniecznie zobaczcie te słodziaki na jej blogu home and pretty.

Ja mam Wam do pokazania lalkę, którą zrobiłam dla kuzynki Gabi, Emilki. Ma ok 40 cm wysokości, zdejmowaną sukienkę (zapinaną z tyłu na brązowe guziki) i zdejmowane buty.

Buty, jak należało się spodziewać, były hitem dla Gabi, która ciągle porywała lalę i w pierwszym ruchu już ją ich pozbawiała. Typowe dla mojej dwulatki, która kocha buty odkąd tylko dowiedziała się, co to jest.


W przeciwieństwie do mojej pierwszej dużej lali, ta ma włóczkowe włosy, ponieważ są one dużo bezpieczniejsze dla dzieci.  Mam wrażenie, że wełna czesankowa co prawda wygląda bardzo ładnie, ale nadaje się tylko do posadzenia lali na półce i podziwiania, ewentualnie pogłaskania od czasu do czasu. A ja bym chciała, żeby moje lalki były też przyjaciółkami do zabawy.


Gabi zamówiła już sobie kolejną lalę. Mam nadzieję, że jak będę ją robić, uda mi się spisać do końca wzór. (Choć nie zacznę jej robić dopóki nie skończę podkładek pod kubki i czterech innych małych lalek.) Chciałabym, żeby był dostępny dla większej liczby osób. Zresztą, ja w ogóle mam taki marzenie, żeby pokazywać innym, jak samodzielnie zrobić coś dla swoich dzieci. To tyle frajdy, a przy tym mamy gwarancję, że nasze dziecko ma taką zabawkę, jaką chce(my), a nie taką, jaka akurat zjechała z taśmy...

15 komentarzy :

 1. Dziękuję za uznanie :) Misio jest świetny, i to dlatego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka ładna. :) Jak byłam małą dziewczynką, to się nie chciałam nigdy bawić lalkami, ale myślę, że jakby mi ktoś wtedy sprezentował taką, jak Ty wyszydełkowałaś, to byłabym przeszczęśliwa! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczna lala :D
  szkoda, że ja nie mogę się pochwalić takimi efektami ;/ pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna!
  Uwielbiam szydełkowe lalki. Sama nigdy nie wykonałam. Zawsze szyłam.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. lala jest prześliczna! sama bym taką przygarnęła :) bardzo podobają mi się kolory

  OdpowiedzUsuń
 6. Genialna ona jest, fantastyczna lalunia ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyszła prześliczna ,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziewczyny, dziękuję, dziękuję, dziękuję :) !

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaka słodka! Prześliczna jest.

  OdpowiedzUsuń
 10. Cudna lala :-) Jest piękna...
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy mogę prosić o schemat tej super lali? mój meil edyta23_1982@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że poświęcasz czas, żeby powiedzieć, co myślisz. Czytam wnikliwie wszystkie komentarze i staram się korzystać z konstruktywnej krytyki. Miłego dnia!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...