piątek, 14 września 2012

Craftujemy dla Hospicjum Cordis

Zostałam poproszona przez Kasię z uszytego świata o przyłączenie się do akcji charytatywnej na rzecz hospicjum Cordis. Kasia napisała mi w mailu o konkretnych osobach, które zna: "te dzieci są bardzo chore - a do tego nie mają rodziców". To jedna z najbardziej rozdzierających rzeczy, jaką słyszałam w ostatnim czasie. Jedna lalka nie poprawi sytuacji - ale może wywoła uśmiech na czyjejś buzi. Zaglądają tu bardzo zdolne osoby - jeśli ktoś nie słyszał o tej akcji - to więcej informacji znajduje się tutaj (klik). Część przedmiotów trafi do rąk dzieci, inne zostaną wystawione na aukcjach. A najlepsze jest to, że jest jeszcze dużo czasu na przygotowanie prac. Jestem pewna, że w naszym blogowym świecie jest tyle dobrych dusz, że moja lala nie będzie się czuła samotna.
A co do samej lalki: jest to po etui - konikach kolejna szydełkowa rzecz, która jest w 100 % moja. Nie robiłam jej z żadnego wzoru, powstała w mojej głowie, a następnie wyłoniła się z kłębka. Jaka jest, każdy widzi...
(edit) ...choć niestety zdjęcia nie do końca to pokazują... np. w rzeczywistości lala ma chyba dłuższe nogi niż można wnioskować... jeżeli uda mi się zrobić lepsze, zanim lala odfrunie, uzupełnię post.

15 komentarzy :

 1. Świetne inicjatywa, popieram całkowicie, mam nadzieję, że w ferworze obowiązków nie zapomnę i znajdę czas na przygotowanie czegoś!!!
  Lala cudna!!!
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna lalka:). Jak już uporam się z wszystkimi zamówieniami i znajdę trochę czasu to też może dołączę się do akcji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lala cudna Ci wyszła, a do akcji chętnie się przyłączę
  dzięki za info :)
  pozdrawiam
  Ula :)

  OdpowiedzUsuń
 4. do takiej akcji wstyd nie dołączyć sama z córką spędziłam mnóstwo czasu w szpitalach i wiem jak dzieci to znoszą a co dopiero brak rodziców i hospicjum-oczywiście dołączam do akcji

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała inicjatywa. Godne naśladowania!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja dołączę się na pewno. Właśnie zabieram się za zamieszczenie informacji u siebie na blogu!!! Lala świetna! Na pewno spodoba się dzieciakom!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Lalka jest urocza! Dzieciaki będą przeszczęśliwe! Pozdrawiam i dziękuję!
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowna lalunia :) już zerkam na stronę Kasi... :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczna lala . Z całą pewnością wywoła nie jeden uśmiech u swej przyszłej przyjaciółki.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kochaniutka laleczka:))) Zapraszam po wyróżnienie;))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że poświęcasz czas, żeby powiedzieć, co myślisz. Czytam wnikliwie wszystkie komentarze i staram się korzystać z konstruktywnej krytyki. Miłego dnia!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...